DATA

"Dezvoltare Activa prin Tranzitie Activa"
Proiectul

Minister

Grupul tinta

Nr. crt. Numele și prenumele Clasa
1 BĂRBAT O.T. MEDEEA-TEODORA Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
2 COMŞA V. ANTONIA-LUCIA Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
3 COSTEA D. NATALIA-VIORICA Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
4 COSTEA S. IULIA-MONICA Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
5 CRIŞAN M. DARIUS Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
6 CZINCZOK A. ANDREEA-CRISTINA Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
7 FER L.I. PAULA-MIHAELA Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
8 ISAILĂ GH. OCTAVIAN-MARIAN Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
9 MEGIEŞAN  O.V. SERGIU-FLORENTIN Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
10 MOLDOVEANU P.V DAN Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
11 PUŞCĂ E. ANDREI-EMIL Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
12 RUSU A. ALEXANDRA Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
13 SCOARŢĂ V. ANDREI-CĂLIN Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
14 STOICA D.T. DORIANA Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
15 VOICU M. ANDREI-RĂZVAN Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
16 VOICU N. ADELA-RALUCA Clasa X - a A matematică-informatica intensiv informatică
17 AVRAM A. ELENA-ALEXANDRA Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
18 BANCIU A.I. IOAN-DANIEL Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
19 BOITOR N. IULIANA-ROXANA Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
20 BUNEA F.C. TIBERIUS Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
21 CRISTEA M.V. RĂZVAN-MARIUS Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
22 DECEAN A. FILIP-AUGUSTIN Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
23 DRĂGHIŢĂ I. CĂTĂLIN-IOAN Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
24 DULĂU GH.I. CĂTĂLIN-GHEORGHE Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
25 FOLEA G.H. GEORGE ADRIAN Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
26 GEOGEAN V.C. VASILE-SEBASTIAN Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
27 GÎNŢA V. SILVESTRU Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
28 MAILAT I.Ş LARISA-IOANA Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
29 MARA V.C. SERGIU-VASILE Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
30 MEZEI Ş.Z. MARTA-ESZTER Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
31 ROMAN GH. DIANA-FLORINA Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
32 VLAD N. NICOLETA Clasa X - a B matematică-informatica intensiv lb. engleza
33 CRIŞAN P. SERGIU Clasa X - a C ştiinţe ale naturii
34 DÎRLOŞAN N. DARIUS Clasa X - a C ştiinţe ale naturii
35 NEMEŞ M. NOEMI Clasa X - a C ştiinţe ale naturii
36 RADU I. RALUCA-BEATRICE Clasa X - a C ştiinţe ale naturii
37 SĂLCUDEAN I. IOANA-EMILIA-CARMEN Clasa X - a C ştiinţe ale naturii
38 ANUȘCĂ O.T. MARIA-CRISTINA Clasa X - a D filologie intensiv limba engleză
39 AVRAM F. DIANA-TEODORA Clasa X - a D filologie intensiv limba engleză
40 BOB I. ANA-MARIA Clasa X - a D filologie intensiv limba engleză
41 CRIŞAN C.T. MELISSA-DIANA Clasa X - a D filologie intensiv limba engleză
42 DENEŞ Ş.I. ANNAMARIA-GABRIELA Clasa X - a D filologie intensiv limba engleză
43 HUSUSAN I.C. MĂDĂLINA-STELIANA-MARIA Clasa X - a D filologie intensiv limba engleză
44 ILIŞIU GH.O. RALUCA-ALEXANDRA Clasa X - a D filologie intensiv limba engleză
45 MAIER T. PAULA-CAROLINA Clasa X - a D filologie intensiv limba engleză
46 MANEA S. SORINA-MIHAELA Clasa X - a D filologie intensiv limba engleză
47 OANCEA I. IULIA-DIANA Clasa X - a D filologie intensiv limba engleză
48 RADU N. LAURENŢIU-ALEXANDRU Clasa X - a D filologie intensiv limba engleză
49 RODEAN V.D. CRISTIANA-VALENTINA Clasa X - a D filologie intensiv limba engleză
50 RUS H.L. CRISTIANA-MARIA Clasa X - a D filologie intensiv limba engleză
51 IONAŞ I.L. DENISA-MARIA Clasa X - a E ştiinţe sociale
52 SABĂU T. SEBASTIAN-TEODOR Clasa X - a E ştiinţe sociale
53 BOGDAN A. CLAUDIA – MARIA Clasa X - a F invaţător-educatoare
54 DIAC I. MARIA – DIANA Clasa X - a F invaţător-educatoare
55 DULĂU G. ADINA – ROXANA Clasa X - a F invaţător-educatoare
56 GÎDIU D. ADELA – NICOLETA Clasa X - a F invaţător-educatoare
57 HIRIZA P.B. IONELA – PETRUŢA Clasa X - a F invaţător-educatoare
58 ILIEŞ P. ANDREEA – CODRUŢA Clasa X - a F invaţător-educatoare
59 MUSCĂ N. OLIVIA – ROXANA Clasa X - a F invaţător-educatoare
60 PASCU I.A. RALUCA - DENISA Clasa X - a F invaţător-educatoare
61 ŞANDRU I. ANDREEA – MARIA Clasa X - a F invaţător-educatoare
62 URDĂ V. MARIA – ROXANA Clasa X - a F invaţător-educatoare
63 VLAD I. DENISA Clasa X - a F invaţător-educatoare
64 BOCŞA I. BIANCA-IOANA Clasa XI - a A matematică-informatica intensiv informatică
65 BUDIU C.N. CRISTIANA-ROXANA Clasa XI - a A matematică-informatica intensiv informatică
66 CĂLIN V. LARISA-GABRIELA Clasa XI - a A matematică-informatica intensiv informatică
67 CORLEA M. ANDREEA Clasa XI - a A matematică-informatica intensiv informatică
68 DOCOLIN S.I. BOGDAN-ALEXANDRU Clasa XI - a A matematică-informatica intensiv informatică
69 IGNAT L. DIANA-MARIA Clasa XI - a A matematică-informatica intensiv informatică
70 MIHU I. ADRIAN Clasa XI - a A matematică-informatica intensiv informatică
71 MONDOC L.G. ROBERT Clasa XI - a A matematică-informatica intensiv informatică
72 MORAR O.T. CRISTIAN-TRAIAN Clasa XI - a A matematică-informatica intensiv informatică
73 MUNTEAN C. LUCIAN-CORNEL Clasa XI - a A matematică-informatica intensiv informatică
74 OANCEA I. ALIN-ANDREI Clasa XI - a A matematică-informatica intensiv informatică
75 POPESCU I. BOGDAN-VASILE Clasa XI - a A matematică-informatica intensiv informatică
76 SĂRĂTEAN V. TIMEEA Clasa XI - a A matematică-informatica intensiv informatică
77 CISTEIAN N. ANA-MARIA-LARISA Clasa XI - a C ştiinţe ale naturii
78 FRĂŢILĂ E. CRISTINA-EMILIA Clasa XI - a C ştiinţe ale naturii
79 FRĂŢILĂ GH. DELIA-GABRIELA Clasa XI - a C ştiinţe ale naturii
80 LICA C. NAOMI Clasa XI - a C ştiinţe ale naturii
81 MĂRGINEAN V. TEODORA-CAMELIA Clasa XI - a C ştiinţe ale naturii
82 MIHU M. ELISA Clasa XI - a C ştiinţe ale naturii
83 OLTEAN I. RAUL-GABRIEL Clasa XI - a C ştiinţe ale naturii
84 SEICEAN A.D. CLAUDIU-ILIE Clasa XI - a C ştiinţe ale naturii
85 VINŢELER  F.T. HELGA Clasa XI - a C ştiinţe ale naturii
86 ANDRIUC-RUSU I. ANDRA-MARIA Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
87 BENCHEA I. IOANA-ALEXANDRA Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
88 BIRIŞ C. MARIA-DENISA Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
89 BOITOR M DEBORA-MIHAELA Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
90 CISTEIAN I. MĂDĂLINA Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
91 CRĂCIUNEAN V. RALUCA-TEODORA Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
92 DREHLUŢĂ I.V. NAOMI-ANDREEA Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
93 HORȘIA L. ALIN-IULIAN Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
94 JELER N. ALEXANDRU-NICOLAE Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
95 KUNDI A. ANDREEA-CRISTINA Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
96 OTVEŞ N.V. ALEXANDRA Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
97 POŞA  A. MARIA-CRISTINA Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
98 ROTARU E.M. LIANA-MARIA Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
99 SEICIAN E.H. LIA-DENISA Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
100 STOICA O. FLAVIA-ADRIANA Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
101 SZABO A. MARIA-SAROLTA Clasa XI - a D filologie intensiv limba engleză
102 BARNA D.I. ALINA-MARIA Clasa XI - a E filologie 
103 BOITOR Ș. DENISA ȘTEFANIA Clasa XI - a E filologie 
104 BUZILĂ I. RALUCA-BIANCA Clasa XI - a E filologie 
105 MAIER C.I. ADELINA Clasa XI - a E filologie 
106 PETRIC GH. ADELINA Clasa XI - a E filologie